Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/p/o/u7195/public_html/page_clanok-sk.php on line 6

POTRUBIE, a. s. - PREVÁDZKA PRAKOVCE


Spoločnosť POTRUBIE - prevádzka Prakovce je nástupcom výroby bývalého ZŤS Prakovce v časti mechanickej prevádzky.

POTRUBIE - prevádzka Prakovce je strojárska spoločnosť zameraná na výrobné aktivity. Výrobná prevádzka spoločnosti sa nachádza v areáli bývalého ZŤS Prakovce v okrese Gelnica.

Hlavná činnosť spoločnosti POTRUBIE - prevádzka Prakovce je zameraná na výrobu a vývoj prevodových mechanizmov, ojníc pre spaľovacie motory a ojníc pre motory lokomotív. Zákazníkom spoločnosti poskytujeme taktiež komplexné služby v oblasti strojárskej výroby pomocou vlastných kapacít podľa dokumentácie predloženej zákazníkom. Ťažiskom činnosti je výroba a vývoj v oblasti mechanického opracovania, zámočníckych a mechanických prác.

Spoločnosť POTRUBIE - prevádzka Prakovce sa ďalej zaoberá aj výrobou náprav, ozubených kolies, drážkových hriadeľov, vnútorných ozubení v rozsahu od kusovej až po malosériovú výrobu. V rámci činnosti poskytuje spoločnosť zákazníkom záručný a pozáručný servis, ako aj servis a dodávku náhradných dielov. V súčasnosti je v spoločnosti zamestnaných 75 zamestnancov, ktorí zabezpečujú vývoj, výrobu, komplexné dodávky a servis zariadení pre zákazníkov doma i v zahraničí.

 

» Viac o produktoch prevádzky Prakovce